Pyszne i zdrowe dania jak z restauracji, gotowe do podgrzania w kilka minut i zjedzenia, gdy tylko najdzie Cię na nie ochota. Zobacz, jak w prosty i szybki sposób możesz zamówić puszki z restauracyjnym jedzeniem we wskazane przez Ciebie miejsce.

1

Wybierz Swoje Dania

Wybieraj spośród 15 dań głównych i 5 sosów, które przygotowują nasi kucharze, przy wsparciu dwóch uznanych szefów kuchni w naszym kraju: Zbigniewa Kurleto i Jarosława Walczyka. Każde danie cechuje się najlepiej wyselekcjonowanym mięsem oraz doskonałej jakości naturalnymi i świeżymi warzywami. W ofercie Kogoota znalazły się pozycje nawiązujące do klasyków kuchni polskiej, a także do wielu europejskich i światowych azjatyckich potraw. Składniki do przygotowywania tychże dań sprowadzamy z całego świata. Biodrówka jagnięca na przykład przyjeżdża do nas ze Szkocji.

2

Łatwy
Odbiór, Proste
Przechowywanie

Otrzymasz swój posiłek w wygodnej puszce. Danie w trakcie gotowania przechodzi również przez proces sterylizacji, który zwalcza wszelkie niebezpieczne bakterie i drobnoustroje. Do każdego dania dobieramy indywidualne wartości temperatury i wymaganego czasu. Tak zabezpieczona puszka wytrzyma nawet 2 lata w temperaturze pokojowej, a to wszystko bez użycia konserwantów. Jesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

3

Podgrzej

Danie można w prosty sposób przygotować do zjedzenia. Są na to dwa sposoby. Jednym z nich jest włożenie zamkniętej puszki do gorącej wody na dziesięć minut. Po czym czasie można bez przeszkód cieszyć się daniem Kogoota. Drugim sposobem jest otwarcie puszki i umieszczenie jej zawartości na patelni. Po pięciu minutach posiłek jest gotowy. Nic prostszego, prawda?

4

Podaj Tak, Jak Lubisz

Jak widzicie, obróbka dań Kogoot jest niezwykle prosta. Możesz zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd, zaskoczyć nimi swoich bliskich albo przygotować dla siebie, kiedy nie będziesz miał głowy do gotowania. Listę dostępnych dodatków znajdziesz poniżej. Polecamy je serdecznie. Do opisu dań dołączone są propozycje dodatków, z którymi najlepiej łączyć daną potrawę.

Dobre dla Ciebie

Świeżo ugotowane!

Wszystkie nasze dania są przygotowywane ręcznie przez naszych kucharzy pod nadzorem renomowanych szefów kuchni.

Wolne od szkodliwych!

Wszystkie nasze dania są w 100% wolne od oleju palmowego, a ponieważ po ugotowaniu są sterylizowane, nie zawierają też żadnych konserwantów.

Smaczne + zdrowe!

Nasz wewnętrzny dietetyk, Magda zapewnia, że wszystkie nasze potrawy są równoważone pod względem odżywczym, a jednocześnie są pyszne.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak przygotować posiłek?

  Wszystkie nasze dania są gotowe do spożycia niemalże zaraz po otwarciu. Tobie pozostaje tylko je podgrzać, by cieszyć się pełnią smaków i aromatów.

  Polecamy dwa sposoby obróbki termicznej kupionego produktu Kogoota. 

  Sposób 1

  - Otwórz puszkę i przenieś zawartość do rondelka lub patelni,

  - Zagrzej potrawę, po 5 minutach jest gotowa do podania.

  Sposób 2

  - Włóż zamkniętą puszkę do garnka z zagotowaną wodą,

  - Zmniejsz ogień, tak by woda w dalszym ciągu powoli się gotowała,

  - Po 10 minutach wyciągnij puszkę z gorącej wody. Potrawa wewnątrz jest już gorąca,

  - Otwórz puszkę i przenieś danie na przygotowany talerz. Pamiętaj, by otwierając puszkę, użyć rękawicy lub ściereczki, ponieważ po wyciągnięciu z wody jest gorąca!

 • Jak kupować?

  Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej. Możesz bezpiecznie zapłacić przy pomocy: BLIK, karty kredytowej, debetowej czy przelewu poprzez bezpieczny portal płatniczy. Wszystkie połączenia są szyfrowane zgodnie z najwyższymi standardami bankowymi.

 • Jak wiele dań głównych oferuje Kogoot?

  Możesz wybierać spośród 15 dań głównych. Mamy bardzo dużo pomysłów na następne propozycje. Słuchamy uwag naszych Klientów i staramy się zmieniać nasze menu w sugerowanym przez nich kierunku. Wszystko po to, abyś mógł korzystać z potraw, które najbardziej Ci smakują.

  Poznaj pełną gamę dań głównych Kogoota, klikająctutaj.

 • Ile sosów mają Państwo w ofercie?

  Nasza oferta zawiera 5 różnych sosów, ale na tym nie poprzestaniemy. W przyszłości zamierzamy zaproponować kolejne pomysły. Słuchamy uwag naszych Klientów bardzo wnikliwie i staramy się modyfikować nasze menu według Twoich potrzeb i upodobań. 

  Discover the richness of Kogoot sauces by clickingtutaj.

 • Czy puszki zawierają naturalne składniki?

  Tak, przy tworzeniu puszek Kogoota korzystamy tylko i wyłącznie z przepysznych i naturalnych składników. Skład porcji jest opisany na etykiecie produktu, którą zamieszczamy w szczegółowym opisie dania na naszej stronie internetowej, jak również na każdej puszcze.

 • Jak to możliwe, żeby bez użycia konserwantów zawartość puszki miała dwuletni termin przydatności do spożycia?

  Każde danie jest szczelnie zamykane zaraz po przygotowaniu. Następnie przechodzi przez proces sterylizacji, który przebiega pod ciśnieniem 2-3 barów w temperaturze około 121 stopni Celsjusza. Nasz technolog dobiera indywidualne parametry temperatury i czasu. Podczas tego procesu niszczone są bakterie, wirusy, grzyby oraz ich zarodniki. Dzięki tej metodzie nasze puszki na dłużej zachowują swoją świeżość i przydatność do spożycia bez użycia konserwantów.

 • Jaka jest data przydatności do spożycia?

  Dzięki zastosowaniu w pełni skomputeryzowanej maszyny do sterylizacji jedzenia zamkniętego w puszkach, będącą jedną z najnowszych dostępnych na rynku europejskim, mamy możliwość dobrania parametrów indywidualnie dla każdego dania. Poprzez zastosowanie tej metody puszki Kogoota zachowują świeżość przez 2 lata.

 • Gdzie mogę kupić puszki Kogoota?

  Są one dostępne w naszym sklepie internetowym. Dla zarejestrowanych członków wysyłamy newslettery, z których jako pierwszy dowiesz się o nowościach i ofertach specjalnych.

 • W jaki sposób dostarczane są puszki?

  Puszki pakujemy w kartony i wysyłamy w wybrany przez Ciebie sposób i pod wskazany adres. Na chwilę obecną dostępne są takie opcje, jak: kurier DHL lub DPD, paczkomaty InPost i odbiór osobisty z siedziby naszej firmy.

 • Co się dzieje, kiedy paczka zaginie lub zostanie uszkodzona?

  Skontaktuj się z nami w przypadku, gdy Twoja paczka zostanie zagubiona lub uszkodzona. Wyślemy ją do Ciebie jeszcze raz.

 • Czy mogę zwrócić przesyłkę?

  Przesyłka kwalifikuje się do zwrotu tylko w przypadku uszkodzenia lub zawieruszenia się w transporcie. W innych sytuacjach nie możemy tego zrobić ze względów sanitarnych.

 • Jak szybko przesyłka zostanie do mnie doręczona?

  Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć ją jak najszybciej. Wysyłamy przesyłkę w tym samym lub następnym dniu roboczym, po otrzymaniu zamówienia. Paczka powinna do Ciebie dotrzeć w ciągu 48 godzin od podjęcia przesyłki przez kuriera.

 • Z czym mogę jeść puszki Kogoota?

  Check out the description of every Kogoot dish or sauce that interests you.There you will find suggestions from our chef and find out what additions to serve the main dishes with what additions to combine individual sauces with.

 • Czy moja płatność jest bezpieczna?

  Tak, Twoja płatność jest bezpieczna dzięki szyfrowaniu transakcji przez portal płatniczy.